U Zibel Areni odigrana je jedna od najnapetijih utakmica dosadašnjeg dijela prvenstva. Mladost je na gostovanju u Sisku pokazala karakter, energiju i nevjerojatnu borbenost, ali je na kraju nakon produžetka minimalno poražena.
Sisak je bolje ušao u utakmicu i poveo s 2:0 pogocima Jurića (10’) i Pecerića (14’). Mladost je tražila svoju igru, ali je nedostajalo završnice u napadu.
Nakon prve pauze Mladostaši su u drugoj trećini osvojili led. Dižu tempo, kontroliraju pak i stvaraju šanse — što potvrđuje i statistika:
Mladost u drugoj trećini: 20 udaraca na gol
Sisak: 6 udaraca
Prvo smanjenje donosi Nikola Varga (28’) – PP1, na asistenciju Grgurića i Kramarića, a potpuni povratak u utakmicu stiže samo minutu kasnije — Tadija Mirić (29’) postiže gol za 2:2. Mladost dominira u svim segmentima igre.
U trećoj trećini počela je uzbudljiva hokejaška drama. Sisak ponovno odlazi na +1 (M.Idžan 48’), no Mladost ne odustaje. U 51. minuti Tadija Mirić precizno pogađa za 3:3, na asistenciju Marojevića i Mandušića. Mamuti imaju čak 16 udaraca prema golu (Sisak 15), i nekoliko odličnih prilika za preokret, ali vratar Siska ostaje čvrst, kao i obrana Mladosti s Teom Janjatović Lončar na golu.
U produžecima obje ekipe imaju po nekoliko izlazaka u kontru, ali jedna situacija odlučuje utakmicu — Sisak je u 64. minuti bio uspješniji pogotkom M.Idžana i odnosni pobjedu za konačnih 4:3.
Mamuti su odigrali hrabru, energičnu i vrlo discipliniranu utakmicu. S 56 udaraca prema golu i osvojenim bodom — forma raste, a pobjede su pitanje trenutka.
