09
Nov

Popis igrača U12 za nedjelju 12.11.2017. za utakmicu protiv HK Crvena Zvezda

on Thursday, 09 November 2017 04:01. Posted in Selekcije

Popis igrača U12 za nedjelju 12.11.2017. za utakmicu protiv HK Crvena Zvezda
 

STOJANOVIĆ
DEBELJAK H.

IDŽAN B.
GORŠIĆ
ŠARČEVIĆ
NAJDANOVIĆ
DEBELJAK F.
VARGA
ZDILAR
BULJETA
KOREN
IDŽAN M.
MAROJEVIĆ
MANDUŠIĆ
ŠIMUNKOVIĆ
TUKULJ

 
Utakmica počinje u 15.00 sati. Sastanak igrača je sat i pol prije a što znači u 13,30 na Zagrebačkom Velesajmu.

 

08
Nov

POPIS IGRAČA MLAĐIH KADETA ZA PRVENSTVO HRVATSKE ZA SEZONU 2016/2017

on Tuesday, 08 November 2016 12:27. Posted in Selekcije

POPIS IGRAČA PRVENSTVA HRVATSKE ML. KADETA 2016./2017.
         
Mladost A   Mladost B
1. Bodiroga, Luka   1. Bolfek, Luka
2. Buljeta, Lea   2. Debeljak, Fran
3. Dragojević, Fabijan   3. Hrvoj, Tino
4. Goršić, Roko   4. Koren, Lucija
5. Idžan, Bruno   5. Langer, Bruno
6. Kireta, Vitar   6. Levar, Luka
7. Mandušić, Matej   7. Mandušić, Marko
8. Matijević, Filip   8. Marojević, Patrik
9. Meničanin, Dominik   9. Matijević, Jakov
10. Oremuš, Gabrijel   10. Petan, Josip
11. Pažin,  Grga   11. Sinković, Marin
12. Žigolić, Matej   12. Šimunković, Bartol
13. Ždralović, Omar   13. Štefanac, Jan
      14. Terlević, Arian
      15. Varga, Nikola
      16. Zdilar, Filip

NAPOMENA:

Igrači Mladosti B, imaju prvao nastupanja i za kategoriju Mladost A !

 

 

12
Mar

POPIS KADETA ZA DOIGRAVANJE

on Saturday, 12 March 2016 08:16. Posted in Selekcije

POPIS KADETA A i B

MLADOST 1

Krasić GK
Janjatović GK

Đerek
Pavlešić
Idžan
Kramarić
Hanžek
Mandić
Pavetić
Janjatović Jan
Ruklić
Lovak
Varga
Ikanović
Grguruć
Dabac


 

MLADOST 2

Banić GK
Ždralović GK

Ferenčak
Marojević
Bolarić
Looser
Grgić
Šehić
Ožbolt
Bauer
Bodiroga
Žigolić
Kireta
Pažin
Pejić
Mandušić
Oremuš

08
Apr

Hrvatska - Slovenija 08.04.2016

on Friday, 08 April 2016 06:50. Posted in Selekcije

Poštovani,

vezano uz pripremnu utakmicu između reprezentacija Hrvatske i Slovenije koja će se odigrati sutra (08.04.2016.) . godine u Ledenoj dvorani Doma sportova s početkom u 19.30 sati, obavještavamo Vas da će besplatan ulaz za igrače  svih selekcija Vaših klubova na utakmice biti moguć isključivo ORGANIZIRANO tj. grupno, u pratnji trenera. Predviđeno je da se igrači i treneri skupe kod  južnog (glavnog)  ulaza u Ledenu dvoranu, te da ih se u dvoranu uvede 30 minuta prije početka utakmice (19.00 sati). Molimo Vas da ispred svojih klubova obavezno zadužite određeni broj trenera (prema Vašoj procjeni) koji će biti sa igračima, budući da ulaz bez trenera neće biti moguć. Također neće biti moguće da sa igračima ulaze njihovi roditelji.

Osoba zadužena za ulaz igrača i trenera je g. Marko Sertić, mob 091 9079 844.

Napominjemo da je sjedenje u dvorani slobodno.

Također Vas obavještavamo da se ulaznice za utakmicu mogu kupiti na prodajnim mjestima Ticketshopa (http://www.ticketshop.hr/hr/prodajna-mjesta/) po cijeni od 20 kn, a sutra i na blagajni Doma sportova koja se otvara 2 sata prije početka utakmice.    

Ukoliko imate dodatnih pitanja.slobodno me kontaktirajte.   

Uz sportski pozdrav,

Iva Teuber
Glavni tajnik
HSHL   

08
Mar

Popis igrača A i B momčadi za utakmice u utorak i srijedu

on Tuesday, 08 March 2016 08:10. Posted in Selekcije

Popis igrača ml. Kadeta B za utamicu u utorak 8.03.2016. protiv KHL Zagreb :

Igrači koji trebaju doći na Šalatu u 18.45:

Barna, Patrick
Bauer, Josip
Buljeta, Lea
Debeljak, Fran
Herceg, Luka
Kralj, Borna
Langer, Bruno
Levar, Luka GK
Matijević, Filip
Petan, Josip
Sinković, Marin
Štefanac, Jan
Terlević, Arian
Zdilar, Filip



Popis igrača ml. Kadeta za utakmicu u srijedu 09.03.2016. protiv KHL Medveščak:

Igrači koji trebaju biti na Šalati u 20.00:

Bobinac, Branimir
Bodiroga, Luka
Dragojević, Fabijan
Goršić, Roko
Grgić, Luka
Idžan, Bruno
Janjatović- Lončar, Teo GK
Kireta, Vitar
Looser, Karlo
Mandušić, Matej
Meničanin, Dominik
Oremuš, Gabrijel
Ožbolt, Damjan
Pažin, Grga
Peić, Tin
Šehić, Mateo
Ždralović, Omar GK
Žigolić, Matej



Trener,
Alan Franjković, prof.

RBA

 

limes plus gray