01
May

Dvoboj još traje

. Posted in Novosti

Juniori su posljednja klupska momčad čija sezona još traje. U polufinalnom dvoboju protiv Medveščaka "mamuti" su isklizali u oslabljenom sastavu, ali riješeni da daju sve od sebe. Protivnik je u prvoj trećini imao više od igre te je prvih dvadeset minuta završilo minimalnim vodstvom "medvjeda". Branitelji naslova su početkom drugog dijela susreta povećali prednost no Mladost nije ustuknula. Mladostaši su nastavku trećine preokrenuli odnos snaga, stvorili više prilika za pogodak no nisu uspjeli pronaći put do mreže. Treća dionica susreta protekla je u promjenljivom tempu s više prigoda za pogodak na obje strane no mreže su mirovale. U završnici dvoboja Medveščak je iskoristio povlačenje vratara Mladosti s gola i došao do pogotka kojim je postavio konačnih 3:0 u svoju korist.

Mladost - Medveščak 0:3 (0:1, 0:1, 0:1)

Zagreb, klizalište na Velesajmu, 29.4.2015.