10
Apr

Učinjen prvi korak

. Posted in Novosti

Kadeti su utakmicama polufinala doigravanja ušli u završnicu prvenstva Hrvatske. Zahvaljujući boljem omjeru pobjeda u doigravanje se uvrstila i druga momčad pa su tako mladostaši bili zastupljeni u oba polufinalna dvoboja. Prvi sastav je utakmicu protiv Medveščaka počeo odlično. Već poslije šest minuta igre "mamuti" su imali dva pogotka prednosti. U žestokoj borbi u kojoj je bilo malo mjesta za lijepu i tehnički dotjeranu igru suparnici nisu štedjeli energiju. Na novi pogodak čekalo se sve do završnice druge trećine u kojoj "crni" povećavaju razliku. Na samom početku trećeg dijela susreta Mladost je postigla i četvrti pogodak no "medvjedi" su odmah uzvratili. Kad je pobjeda već bila izvjesna, protivnik je u posljednjim minutama svojim drugim zgoditkom samo ublažio poraz. Druga momčad je u dvije utakmice protiv Zagreba pretrpjela poraze od 7:1 i 7:0 čime je završila nastup u doigravanju.

Mladost - Medveščak 4:2 (2:0, 1:0, 1:2)

Zagreb, klizalište na Velesajmu, 8.4.2015.