06
Jan

Započeli i završili

. Posted in Novosti

Prva klupska selekcija koja je zaigrala u novoj godini bili su mlađi kadeti. Gost Mladosti u dvoboju 15. kola bila je momčad Slavije. Ljubljančani su u prvoj utakmici bili uspješniji s 5:2 pa su "mamutići" tražili priliku za uzvrat. Domaći su došli u vodstvo sredinom prve trećine, ali protivnik je u tri posljednje minute prije odmora postigao tri zgoditka i preokrenuo stanje. Premoć gostiju nastavila se i u drugom dijelu utakmice u kojem Slavija dva puta trese mrežu Zagrepčana. Mladostaši su na trenutak vratili nadu na početku treće trećine no Ljubljančani uzvraćaju pet minuta kasnije. Završnica susreta donosi novu golijadu gdje u tri minuta padaju tri gola od kojih je posljednjim Mladost ublažila poraz na 8:3.

Mladost - Slavija 3:8 (1:3, 0:2, 2:3)