22
Dec

Borili se koliko su mogli

. Posted in Novosti

Kadeti su otputovali u Ljubljanu na utakmicu 11. kola prvenstva Slovenije u prorijeđenom sastavu. Nedostajalo je više redovitih prvotimaca, a protivnik je bila snažna momčad Slavije, drugouvrštene momčadi na ljestvici. Mladost je u prvih dvadeset minuta pružila odlična otpor domaćinu. Na vodstvo domaćina Zagrepčani su uzvratili u idućoj minuti pa se na odmor otišlo s izjednačenim rezultatom. U nastavku susreta Ljubljančani su pojačali pritisak i u razdoblju od desetak minuta druge trećine postigli četiri pogotka čime su riješili pitanje pobjednika. Slavija je u zadnjih dvadeset minuta još dva puta zatresla gostujuću mrežu i time postavila konačnih 7:1.

Slavija - Mladost 7:1 (1:1, 4:0, 2:0)

Ljubljana, klizalište u Zalogu, 14.12.2014.