13
Dec

Dobar otpor favoritu

. Posted in Novosti

Poslije vrlo dobre predstave protiv Triglava u kojoj su mladostaši ostali kratki za gol, kadete je čekao težak ispit protiv neporažene momčadi Bleda. Vodeća momčad prvenstva odlučno je započela utakmicu te u kratkom roku postigla dva pogotka. Mladost je zbila svoje redove i spriječila povećanje razlike sve do kraja prve trećine. Gosti su na samom početku druge trećine povisili vodstvo no "mamuti" su ubrzo uspostavili ravnotežu na ledu i održavali postojeći rezultat sve do druge polovice trećine. "Labudovi" tada ponovo tresu mrežu, a neposredno pred drugi odmor s dva uzastopna zgoditka lome otpor "crnih". Navijače Mladosti obradovao je pogodak kojeg su domaći postigli tik pred završetak trećine. Posljednjih dvadeset minuta proticalo je bez pogodaka sve do pet minuta prije kraja kad Bleđani postavljaju konačnih 7:1.

Mladost - Bled 1:7 (0:2, 1:4, 0:1)

Zagreb, klizalište na Velesajmu, 7.12.2014.