16
Nov

Druga prvenstvena pobjeda

. Posted in Novosti

Juniori vode neizvjesnu borbu za drugo mjesto s Medveščakom. U dva dosadašnja međusobna susreta svaka je momčad dobila po jednu utakmicu pa se pobjednik trećeg dvoboja imao naći odmah iza vodećeg Zagreba. "Mamuti" su odlično otvorili utakmicu pogotkom u prvoj minuti. Protivnik je odgovorio u šestoj minuti, a osam minuta kasnije "medvjedi" su prešli u vodstvo. Mladost je u drugoj trećini ubrzala igru i pojačala pritisak na protivničku obranu. Medveščak je tijekom drugog dijela susreta napravio dva prekršaja i oba su kažnjena pogocima tako da su mladostaši u treću dionicu susreta ušli s prednosti. Pogotkom na početku treće trećine Mladost je stvorila sigurniju razliku, a pet minuta prije kraja postavila i konačnih 5:2 u svoju korist.

Medveščak - Mladost 2:5 (2:1, 0:2, 0:2)

Zagreb, klizalište na Velesajmu, 13.11.2014.