14
Oct

DVIJE UTAKMICE, POLOVIČAN USPJEH…

. Posted in Novosti

Mlađi kadeti odnosno igrači kategorije U-12, do sada u DPSu su odigrali dvije utakmice i ostvarili polovičan uspijeh: jedna izgubljena i jedna pobjeda…

U Zagrebu, 04.10.2014. odigrali su prvu utakmicu protiv jake ekipe HKMK Bleda B. Da je ekipa HKMK-a favorit za naslov lige, pokazali su rezultatom gdje su do vrha napunili mrežu Mladostaša sa rezultatom od 5:16, a već prvi gol su zabili u 57 sekundi. Demonstracija sile nastavila se tijekom cijele utakmice, gdje su golovi padali skoro svake minute, pa čak i po nekoliko golova u jednoj minuti…

U jednom trenutku, trener je promijenio prvog golmana Janjatović-Lonćar i stavio Banića, koji je u razmaku od 5 minuta primio pet golova.
Uzmemo li u obzir da za naše dečke u U-12 igra i pet “školaraca” 2005. i 2006. godište, ovako veliki rezultat i nije toliko strašan.
Nažalost, “školarci” su iskusili što znači igrati sa “mlajšim dečkim” iz Slovenije, te je Goršić u jednom trenutku bio nokautiran no uspio je nastaviti sa utakmicom, dok Jurić nije bio te sreće i zaradio lagani potres mozga.

Zagreb, 04.10.2014.
KHL Mladost - HKMK Bled A 5:16 (1:7, 2:6, 2:3)

HKMK Bled 4

KHL Mladost: Janjatović-Lončar, Banić - Mandić, Grgurić, Grgić, Idžan Vito, Pavetić, Looser, Žigolić, Bodiroga, Jurić, Idžan Bruno, Ožbolt, Šupe, Marojević, Goršić, Ferenčak, Barišić, Barna Trener: Alan Franjković, Mario Budja

HKMK Bled: Pančur, Ambrožič - Zupan Andraž, Gomboc, Mahkovec, Petretić, Bohinc, Križnar, Sitar, Stan, Oblak, Vilman, Pogačnik, Zupan Jakob, Podrekar, Svete Mičić Trener: Gomboc Tadej

Celje, 11.10.2014.

Naši “mlajši dečki” se nisu prepali nakon poraza iz prve utakmice i povukli se, te su na gostovanju u Celju uzvratili najbolje što znaju i umiju i “celjane” dobili sa 10:6 te ulovili svoja prva tri boda u ligi.
Iako nije bilo nekih igrača iz prve utakmice (Jurić zbog ozljede, Šupe, Grgić, Barišić, Banić), dečki su se dobro snašli i nisu dopustili nikakva iznenađenja. Poveli su odmah u prvoj minuti, povećali u sedmoj a na odmor otišli sa čak tri pogotka prednosti.
U samo 17 sekundi 2/3, pokazujemo nadmoć i postižemo pogodak te takav rezultat i prednost održavamo do kraja. No od ukupno 6 zgoditaka Celjana, jedan se pripisuje i našem mladostašu Goršiću koji je uspio svom vrataru Janjatoviću-Lončaru zabiti auto gol.
Pred kraj same utakmice, trener Franjković uveo je drugog golmana Ždralovića, koji je pokazao zavidnu razinu i odlično se snašao te primio samo jedan pogodak.

HK Celje - KHL Mladost 6:10