24
Feb

"Mamutići" u finalu

. Posted in Novosti

Poslije velike borbe na Šalati mlađi kadeti su svladali Medveščak u drugoj utakmici polufinala doigravanja sa 3:2. "Medeki" su poveli već u prvoj minuti no mladostaši su za nekoliko minuta poravnali rezultat. Radost navijača Mladosti jedva da se i stišala kad je protivnik ponovo došao u prednost. Medveščak je borbenom igrom održavao vodstvo sve do sredine druge trećine kad su "mamutići" po drugi put izjednačili. Igra se potom do kraja rasplamsala i prilike su se redale na obje strane. Samo tri minute prije završetka treće trećine i nadolazećeg produžetka mladostaši postižu pobjedonosni pogodak koji ih vodi u finale gdje ih čeka branitelj naslova, Zagreb.

Medveščak - Mladost 2:3 (2:1, 0:1, 0:1)

Zagreb, klizalište na Šalati, 20.02.2014.