14
Feb

Utakmica za pamćenje

. Posted in Novosti

Igrala se 13. minuta dvoboja između mlađih juniora Mladosti i Zagreba. "Veprovi" su povećali vodstvo na 2:0, a vratar Mladosti, jedini na utakmici, dobio je disciplinsku kaznu igre. Izgledalo je ne samo da je utakmica izgubljena, nego i da "mamutima" prijeti težak poraz. Mjesto vratara zauzeo je branič Matošić, a njegovi suigrači krenuli su u borbu koje će se još dugo sjećati. Mladostaši su zaigrali kao da se radi o odlučujućoj utakmici prvenstva. Tri puta su stizali protivničku prednost, a četiri minute prije kraja prešli u vodstvo kojeg su obranili do posljednjeg zvuka sirene. Veliko slavlje moglo je početi.

Mladost- Zagreb 5:4 (1:2, 2:2, 2:0)